Prostory i atrakce zábavního parku Toboga jsou pravidelně dezinfikovány a probíhá v nich pravidelný úklid čistícími prostředky pro maximální bezpečnost. Nadále lze objednávat narozeninové oslavy a veškeré atrakce včetně virtuální reality a 7D kina jsou v provozu. Díky moderní vzduchotechnice je u nás stále čerstvý vzduch a přitom příjemných 22°C. Kapacitu parku jsme snížili tak, že na každou osobu připadá 10m/2. Vstupenky na konkrétní den lze rezervovat v našem eshopu: www.toboga.cz/eshop

Zároveň všechny návštěvníky prosíme, abyste dodržovali veškerá hygienická opatření. U plateb a v řadě na recepci i v gastru dodržujte prosím rozestupy. V areálu je k dispozici několik přípravků na dezinfekci rukou.

Dále s ohledem na aktuální nařízení vlády prosíme, aby všichni návštěvníci měli při vstupu do haly roušku či jiné zakrytí úst a nosu. Doporučujeme jí pak nosit během celé návštěvy pokud nesportujete. Při sportu na atrakcích v hale nebo konzumaci u stolu v gastru není potřeba mít roušku na sobě.

Děkujeme a těšíme se na vaší návštěvu,

Toboga Fantasy Praha

Kontakt

Zobrazit mapu
T:

+420 778 545 760 - info, narozeniny,
školy, školky, kolektivy

+420 778 545 761 - recepce

+420 778 545 762 - marketing

volejte během otevírací dobyA:
Skandinávská 5a
Praha 5 - Zličín
155 00