Ceník a otevírací doba

Ceník 1.7. - 31.8.

1 hodina
víkend, prázdniny, svátky

celodenní
víkend, prázdniny, svátky

zvýhodněný dopolední vstup
víkend, prázdniny, svátky

happy hours 17:00 - 19:00
víkend, prázdniny, svátky

děti od 1 roku249,-489,-389,-349,-
dospělí89,-149,-99,-99,-
skupina 2+21199,-
každé další dítě k 2+2300,-
senior, ZTP69,-129,-89,-89,-

Doplňující informace


  • Děti do jednoho roku mají vstup zdarma

  • Zvýhodněný dopolední vstup na 4 hodiny čtvrtek - neděle ( a prázdniny a svátky) možno zakoupit od čtvrtka do neděle  jen mezi 10 a 11 hodinou, platí 4 hodiny od času zakoupení
  • Vstup na koberec a na všechny atrakce povolen pouze v ponožkách (z hygienických a bezpečnostních důvodů, platí jak pro děti tak i pro dospělé), děkujeme za ohleduplnost
  • Doporučujeme také dlouhé kalhoty/tepláky, které budou dobře klouzat po skluzavkách
  • 2+2 jsou 2 dospělí a 2 děti, každé další dítě ke vstupence 2+2 - 200 Kč ve všední den, nebo 300 Kč o víkendech prázdninách a svátcích (maximálně do počtu počtu 2 + 5)
  • Dítě bez doprovodu od 7 let – příplatek 50 Kč (kontaktní osoba, pitný režim)
  • Změna cen a otevírací doby vyhrazena

Ceník pro skupiny, kolektivy, školy a školky

  • Ceník, akční nabídky a více informací naleznete zde

Ostatní

Autíčka20 Kč
Valojump20 Kč
Air hockey, Košíková, Bagr20 Kč
Záloha na hokejky/puk/míček50 Kč

Virtuální realita


1 osoba109 Kč
1 osoba při zakoupení vstupenky do parku Toboga99 Kč
Permanentky na 5+1 vstupů
pro dítě všední den1 745 Kč
pro dítě víkend, všední den, prázdniny2 445 Kč
pro dospělého všední den495 Kč
pro dospělého víkend, všední den, prázdniny745 Kč
pro rodinu (2+2) všední den4 245 Kč
pro rodinu (2+2) víkend, všední den, prázdniny5 995 Kč

Otevírací doba

PRÁZDNINY 1.7. - 31.8.2024 - Každý den
10:00 - 19:00

Časté dotazy

Jaké vstupné v parku zvolit a jak to u vás chodí?

Pokud máte více času, doporučujeme celodenní vstupné. Pro skupinku dvou dospělých a dvou dětí, je výhodnější spojená vstupenka 2+2. V případě, že času máte méně, můžete zvolit hodinové vstupné. Zvolené vstupné zaplatíte hned při příchodu. Také dostanete čipové hodinky, na které nakupujete občerstvení a další doplňkové služby a na závěr návštěvy pak zaznamenanou útratu zaplatíte.

Jak funguje hodinové vstupné?

Při příchodu do haly nám nahlásíte počet osob a čas, který u nás můžete strávit. Máte možnost zvolit hodinové vstupné, které je nižší. V případě, že přetáhnete čas, skočí Vám automaticky na čipový kredit doúčtovaná částka do celodenního vstupného. Takže se nemusíte stresovat a pokud vidíte, že děti se zkrátka nemají k odchodu a chtěly by ještě řádit, zůstanete už jak dlouho chcete a při odchodu si zbývající částku doplatíte.

Proč vlastně musí platit dospěláci?

Naše parky jsou stavěny tak, aby mohly řádit nejen děti, ale i rodiče. Cílem našeho konceptu je právě společně strávený čas hrou a pohybem. Všechny atrakce jsou i pro dospělé, podléhají přísným bezpečnostním normám. Právě proto si je můžete užít spolu s dětmi a vrátit se tak do svých dětských let.

Nabízíte i nějaké suvenýry?

​V nabídce máme krásná trička s naším logem a maskotem, najdete je v pěkných barvách našeho parku - fialová, zelená, modrá... Hodně se povedly hrníčky a placky s magnetkami. Pro nejmenší děti zde nechybí výběr plyšáčků.

Dá se zakoupit i dárkový poukaz do Tobogy?

Poukazy se prodávají na recepci - nabízíme pro děti, dospělé a také zvýhodněnou 2+2 vstupenku. V případě, že byste chtěli obdarovat něčím speciálním, můžete zvolit dárkové poukazy na některou z akcí - Noc pro děti v Toboga nebo Toboga pro dospělé.

Jak probíhá narozeninová oslava v Toboga Fantasy?

Jednou větou - my organizujeme, vy slavíte! Nechejte si s oslavou pomoci, přenechte starosti nám. Na Vás je jen vybrat si z našich čtyřech Párty boxů a několika narozeninových balíčků. Můžeme pro Vás nachystat i krásný dort, program pro děti, včetně malování na obličej.

Nabízíte v restauraci i zdravá jídla nebo jen fastfood?

Najdete u nás oboje. Někteří rodiče dětem slíbí za odměnu občas i něco z nabídky fastfoodu. Jiní jdou vyloženě po zdravých věcech a neustoupí. I těm nabízíme alternativu ve formě zdravějšího menu nebo víkendové nabídky. Ke všem nabízeným pokrmům můžete zvolit zeleninový salát, grilovanou zeleninu a potom jeden z našich dezertů.

Kdy je nejlepší přijít k Vám do parku?

Zvolte si čas a den, který vyhovuje Vám. Ve čtvrtek a v pátek dopoledne můžeme doporučit návštěvu rodičů s malými dětmi. V čase 10-14 hodin probíhá dopolední Toboga kavárna, cena je zvýhodněná a tento čas je vyhrazen opravdu malým dětem do 5 let. V tento čas zde můžete také potkat děti z mateřských škol. Pokud zvažujete návštěvu a chtěli byste aktuální informaci o návštěvnosti, můžete si zavolat na recepci.

Kde ještě můžeme najít Váš park?

Koncept Toboga v sobě sdružuje hned čtyři báječné projekty - Tongo Hradec Králové, Bongo Brno a Galaxii Zlín. Proto poslední vzniklý park v Praze nese název všech před ním zbudovaných. Toboga Fantasy je v přeneseném významu fantasy planeta, kde jsou veselí a dobří lidé, kteří se baví. Průvodcem našimi parky je opičák maskot Bongo, který se v Tongu plaví moři a oceány, v Bongu procestuje světadíly a v Galaxii už se vydává do vesmíru.

Kontakt

Zobrazit mapu

+420 778 545 760 - info, narozeniny, školy, školky, kolektivy

+420 778 545 761 - recepce

volejte během otevírací doby

[javascript protected email address]
[javascript protected email address]
[javascript protected email address]
Skandinávská 5a
Praha 5 - Zličín