TOBOGA Bongo Brno

Svět pro opičárny vašich dětí

MÁME OTEVŘENO A TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vážení návštěvníci,

pro vstup do parku je nutné na recepci bez vyzvání předložit potvrzení o očkování nebo proběhlé nemoci, a to u všech osob nad 12 let!!! (upřesňující informace uvedeny v akcích-podmínky)

Máme naději, že Vás tímto kontrolováním neodradíme!

Moc se na Vás a Vaše děti těšíme!

Otevírací doba

Pondělí (školní rok, mimo prázdniny a svátky)
zavřeno
Úterý - Pátek (školní rok, mimo prázdniny a svátky)
14:00 - 19:00
Středa dopoledne (jen pro malé děti - batolata a předškoláky), vyjma prázdnin a státních svátků
9:30 - 11:00
Víkendy, svátky a prázdniny
10:00 - 19:00

O parku Bongo

TOBOGA Bongo je zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Na své si zde přijdou i dospělí. Kromě koutku s občerstvením je zde WiFi připojení zdarma a nebo třeba čtenářský koutek. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

Dětské centrum Bongo Brno patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají mimo Brno své pobočky i v Praze, Zlíně a Hradci Králové.

Jak to u nás vypadá

Fotogalerie

Video z Bonga

Virtuální prohlídka

Hala

Oslavy narozenin

Oslavy narozenin

Oslavte narozeniny skvělými zážitky v Bongu

Je to tak jednoduché - my organizujeme, vy oslavujete! Stačí si vybrat narozeninový balíček, kterým pohostíme malé hosty. Nabízíme také narozeninový dort (ovocný, čokoládový, marcipánový dort nebo medovník). Nechybí doprovodný program - dort může přinést dětmi oblíbený maskot Opičák Bongo, a nejen to, umí s dětmi také projít park a ukázat jim jak se správně řádí.

Kontakt

Zobrazit mapu
T:
+420 777 639 172
+420 605 855 013*
(*školy, školky, družiny)


A:
Pražákova 51
Brno
619 00