Z důvodu stěhování je park UZAVŘEN! Více →

TOBOGA Bongo Brno

Svět pro opičárny vašich dětí

Otevírací doba

Z DŮVODU STĚHOVÁNÍ JE PARK BONGO OD 1.2.2023 UZAVŘEN !!! NA PODZIM SE NA VÁŠ TĚŠÍME NA NOVÉ ADRESE - AVION SHOPPING PARK BRNO
VSTUPENKY S KONCEM PLATNOSTI 1.2.2023-30.9.2023 BUDOU AUTOMATICKY PRODLOUŽENY O CELOU DOBU UZAVŘENÍ PARKU!

O parku Bongo

TOBOGA Bongo je zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Na své si zde přijdou i dospělí. Kromě koutku s občerstvením je zde WiFi připojení zdarma a nebo třeba čtenářský koutek. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

Dětské centrum Bongo Brno patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají mimo Brno své pobočky i v Praze, Zlíně a Hradci Králové.

Jak to u nás vypadá

Video z Bonga

Virtuální prohlídka

+ 9

Hala

+ 4

Oslavy narozenin

Oslavy narozenin

Oslavte narozeniny skvělými zážitky v Bongu

Je to tak jednoduché - my organizujeme, vy oslavujete! Stačí si vybrat narozeninový balíček, kterým pohostíme malé hosty. Nabízíme také narozeninový dort (ovocný, čokoládový, marcipánový dort nebo medovník). Nechybí doprovodný program - dort může přinést dětmi oblíbený maskot Opičák Bongo, a nejen to, umí s dětmi také projít park a ukázat jim jak se správně řádí.

Kontakt

Zobrazit mapu
+420 777 639 172
+420 605 855 013*
(*školy, školky, družiny)
[javascript protected email address]
[javascript protected email address]
Pražákova 51
Brno