UPOZORNĚNÍ: Středeční dopoledne Více →

Školy, školky a kolektivy

Nabídka na školní výlet v sportovně-zábavním parku Bongo Brno


 • REZERVACE A  VOLNÉ TERMÍNY VIZ NÍŽE V TABULCE OBSAZENOSTI
 • ZMĚNA CEN VYHRAZENA


Vážená paní ředitelko, pane řediteli, vážení pedagogové,

dovolujeme si Vás pozvat do rodinného sportovně-zábavního parku Bongo.

Vašim žákům nabízíme možnost netradičního školního výletu v zábavním centru, který se v České republice nejdéle těší vašemu zájmu. Na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky. Každá z nich představuje jiný světadíl či zemi. Můžete tak za jediný den uskutečnit dobrodružnou cesta kolem celého světa. Nabízíme také doplňkové vzdělávací programy.

Pokud je to pro Vás do parku Bongo příliš daleko, můžete navštívit některé z našich dalších center:

Těšíme se na Vás!

Školy - PONDĚLÍ a ÚTERÝ dopoledne

 

V současné době se každý dopolední termín rezervuje pouze pro MINIMÁLNĚ 25 DĚTÍ NA HALE.

Uvedené ceny jsou za jedno dítě a 2 hodiny her na atrakcích v čase 9-11:00 hod., nebo 11.30-13:30 hod. Je možné si také přiobjednat 1-2 hodiny navíc.

Pedagogický dozor má u nás vstup zdarma (na každých 15 dětí/1 pedagogický dozor zdarma) a kávu nebo čaj jako bonus, také zdarmaNa atrakcích se spolu s dětmi mohou vydovádět i jejich učitelé!

Během školních prázdnin a státních svátků je v hale otevřen celodenní provoz pro veřejnost, tedy hala není vyhrazena jen pro objednané školní skupinky jako v běžné školní dny.

Po 2 hodinovém dovádění dětí na atrakcích budete mít ještě 30 min. na oblíbené dětské nakupování v občerstvení nebo upomínkových předmětů a pozvolný odchod z haly.UPOZORŇUJEME, že chystáme od příštího školního roku 2024/25 halu Bongo otevřít v dopoledních hodinách také pro širokou veřejnost. Pondělí + úterý - dopoledne jen pro školy, středa - společné dopoledne  pro školky a Středečník (maminky jen s předškolními dětmi), čtvrtek + pátek - společné dopoledne pro školy a širokou veřejnost.  Od kterého měsíce bude tento rozvrh platit, se dozvíte zde. Předběžný plán - od října 2024. Bude upřesněno.AKCE NA PODZIM:  V ZÁŘÍ

Každoroční, oblíbená akce, termín je nutné si rezervovat s předstihem,  KAŽDÉ DÍTĚ jen za 110,-Kč , pouze ÚTERNÍ TERMÍNY .  V případě naplnění kapacity úterního termínu, nebo státního svátku či prázdnin vypisujeme také náhradní termín v PONDĚLÍ (viz níže v tabulce obsazenosti).                                    Stávající cena zatím není garantována (může se v průběhu školního roku ještě změnit).                 

 V pondělí se mohou hlásit školní skupinky v tyto akční měsíce také, ale jen s více než 100 dětmi/pak také za akční cenu 110,-Kč/dítě/2 hod.     

Pokud však máte skupinku menší než 100 dětí a hodí se Vám pouze pondělní termín i během akčního měsíce (září), pak určitě můžete.                                                                                                                                Cena pro Vaše děti se bude odvíjet od počtu dětí ve Vaší skupince (tedy pro Vás bude platit náš běžný Ceník pro školy na 2 hodiny : pro 25-50 dětí / 180,-Kč/dítě, nebo pro 51-100 dětí/ 170,-Kč/dítě).


BĚHEM OSTATNÍCH MĚSÍCŮ( říjen, listopad, prosinec, leden, únor, březen, duben, květen, červen) je cena pro děti stanovena dle platného Bongo ceníku, DLE  POČTU  SKUTEČNĚ  PŘÍTOMNÝCH  VAŠICH DĚTÍ  na atrakcích (180,-Kč až 130,- Kč/dítě/2 hodiny/základní školy, viz tabulka níže), pondělí,  úterý, čtvrtek, pátek.Středa je rezervována pouze pro dopolední mateřské školy.1 vstupenka ... VIRTUÁLNÍ REALITA ... v objednávce do poznámek připište v případě , že budete mít zájem o tuto atrakci. Pro dopolední školy je VIRTUÁLNÍ REALITA v provozu pouze po předešlé objednávce akce: 89,- Kč /osoba nad 4 roky
1 žetonek na autíčko (1 jízda) 20,- Kč
1 žetonek na basket (hod na koš ) 20,- Kč, nebo 50,-Kč
ZÁŘÍ - AKCE pro všechny školy - platí KAŽDÉ ÚTERÝ DOPOLEDNE, nebo pro skupinky nad 100 dětí platí také akce v pondělí nebo ve čtvrtek 110,- Kč
tato úterní akce probíhá v čase 9-11:00 hod., nebo 11:30-13:30 hod.
školy - PONDĚLÍ, ÚTERÝ, čtvrtek, pátek (dny a časy MIMO AKCE)
251-300 dětí 130,- Kč
201-250 dětí 140,- Kč
151-200 dětí 150,- Kč
101-150 dětí 160,- Kč
51-100 dětí 170,- Kč
25-50 dětí 180,- Kč
každá další hodina navíc polovina z Vaší 2 hod. ceny
STŘEDEČNÍ AKCE pro MATEŘSKÉ ŠKOLY během školního roku - každá středa v čase 9-11:00 hod. (mimo prázdniny a svátky) 100,- Kč dítě
ODPOLEDNÍ DRUŽINKY, zájmové a sportovní oddíly během školního roku - PONDĚLÍ, ÚTERÝ, STŘEDA a ČTVRTEK - na 2 odpolední hod. her na atrakcích (MIMO prázdniny a svátky), v PÁTEK odpolední skupinky NEPŘIJÍMÁME. 110,- Kč dítě

Mateřské školy - STŘEDA  dopoledne

                            

Během školního roku (mimo prázdniny a svátky, kdy je naše hala již od rána otevřena pro širokou veřejnost,) KAŽDOU STŘEDU DOPOLEDNE od 9-11:00 hod., vstup jen za AKČNÍ cenu 100,- Kč na dítě, na každých 15 dětí/1 pedagogický dozor zdarma a káva nebo čaj od nás jako bonus, také zdarma. Upozorňujeme, že v hale současně probíhá středeční akce pro maminky s pouze předškolními dětmi (9:30-11:00 hod.).

Ve Vašem termínu mohou být na hale spolu s Vámi přítomny také jiné mateřské školy, viz níže tabulka obsazenosti.


Středeční akce pro školky i maminky s předškoláčky probíhá JEN MIMO PRÁZDNINY A SVÁTKY, kdy je v hale otevřen celodenní provoz pro veřejnost (10-19:00 hod.).


Školní družiny


Školní měsíce : 2 ODPOLEDNÍ HODINY řádění na atrakcích, nejčastěji v čase 14-16:00 hod.,  jen za 110,- Kč na dítě.

Od 14 :00 hod. se hala otevírá  pro široko veřejnost. Na hale spolu s Vámi mohou být i jiné nahlášené skupinky dětí.

Na každých 15 dětí/1 pedagogický dozor zdarma.

Tato akce probíhá pouze během školního roku V  PONDĚLÍ, ÚTERÝ,  STŘEDU  A  ČTVRTEK,  a také JEN MIMO PRÁZDNINY A SVÁTKY.

Z kapacitních důvodů REZERVACE NA PÁTEČNÍ ODPOLEDNE NEPŘIJÍMÁME. Velice děkujeme za pochopení.


Dětské skupinky - víkendy, svátky, prázdniny

 • Vstup na 2 hod. 300,-Kč/dítě
 • Vstup na 3 hod.  -  320,-Kč/dítě
 • vstup celodenní (déle než 3 hod.)  -  349,-Kč/dítě
 • vstup dospělý (každý dospělý, platí i pro pedagogický dozor)  -  169,-Kč/dospělý


Obědové balíčky

 • Obědový balíček za zvýhodněnou cenu pro skupinky dětí a jejich pedagogický doprovod
  • limo + 1x plněná palačinka se šlehačkou za 49,-Kč 
  • limo + 2x plněná palačinka se šlehačkou za 99,-Kč
  • limo + kuřecí stripsy s hranolky a kečupem za 99,-Kč
 • Na každých 15 objednaných balíčků pro děti je 1 stejný balíček pro pedagoga zdarma 


Dětské nocování pro školní skupinky - čt/pá

 • Minimální počet 25 dětí, maximální počet cca 50 dětí
 • odpolední nástup do Bonga v 17:45 hod., ranní odchod do 10:00 hod.
 • cena: 790,-Kč/dítě, pedagogický dozor zdarma (pro pedagoga je možné si na místě zakoupit večeři - balíček jako děti za 99,- Kč a snídani za 59,-Kč)
 • v ceně je pro děti zahrnuta:  večeře (limo, kuřecí smažené stripsy, hranolky, kečup), volný pohyb na atrakcích - od 19: 00 hod. je Bongo jen Vaše, večerní soutěžní program na atrakcích + diplomy, noční světelná diskotéka, stezka odvahy temným Bongem, spaní mezi atrakcemi, ranní rozcvička na atrakcích, snídaně, Pamětní listy a upomínkové předměty pro všechny děti
 • noční akce probíhá ve vybraných termínech ze čtvrtku na pátek . Již nyní si můžete vybrat termín , který Vám bude nejlépe  vyhovovat - na zpestření začátku školního roku, na skvělý odpočinek během roku, nebo jako odměnu pro děti ke konci  školního roku. Objednávku zašlete na e-mail: skoly@bongobrno.cz , nebo si vybraný termín rezervujte přímo v naší tabulce obsazenosti (viz níže).
 • Volné termíny:  na podzim -  září, říjen, listopad  a na jaře -  duben, květen, červen                        
 • termín nocování je nutné si vždy předem zarezervovat  - viz níže Tabulka obsazenosti - JE TO SNADNÉ :  v tabulce si vyberete Váš termín, zakliknete, rozbalí se Vám objednávka, vyplníte ji a odešlete, my Vám ji ještě zpětně potvrdíme
 • bližší informace  na e-mailu: skoly@bongobrno.cz, nebo na mob. pro školy a školky : 605 855 013, nebo info na recepci haly: 777 639 172

  Kontakt

  Pokud se rozhodnete pro školní výlet do parku Bongo, tak ten si můžete objednat třeba hned, ON-LINE přímo ZDE, viz níže.

  Bližší info na:

  • email: skoly@bongobrno.cz
  • telefon: 605 855 013


  Termíny pro školní rok 2023/2024

  • Platí pro předem objednané kolektivy
  • PŘESTĚHOVALI JSME SE NA NOVÉ MÍSTO (Avion Shopping Park, Skandinávská 2, Brno, hned vedle Tesca)
  • NOVÁ ATRAKCE  -  VIRTUÁLNÍ REALITA
  • na každých 15 dětí/1 pedagogický dozor zdarma
  • Pro ŠKOLY dopoledne je NOVĚ vyhrazeno  ÚTERÝ . Po dohodě, nebo naplnění kapacity úterního termínu, je možné si rezervovat také pondělí, nebo čtvrtek a pátek.
  • Příští školní rok (2024/2025) - ČTVRTEK + PÁTEK  dopoledne - hala bude nově otevřena také pro širokou veřejnost, tedy na hale spolu s Vaší nahlášenou školní skupinkou mohou být na atrakcích také běžní návštěvníci (rodiny s dětmi). TERMÍN SPUŠTĚNÍ BUDE UPŘESNĚN. Předběžně od října 2024.
  • Pro ŠKOLKY dopoledne: vyhrazena STŘEDA
  • Pro  ODPOLEDNÍ SKUPINKY: vyhrazeno pondělí, úterý, středa a čtvrtek
  Z kapacitních důvodů na PÁTKY ODPOLEDNE školní rezervace NEPŘIJÍMÁME.

  • všechny VÍKENDY, SVÁTKY, PRÁZDNINY - skupinky jen na  2 HOD., 3 HOD., nebo déle (celodenní vstup)
  • Pro  ŠKOLNÍ NOCOVÁNÍ  (čtvrtek/pátek) jen ve vybraných termínech:  na jaře (duben, květen, červen) a na podzim (září, říjen, listopad). Objednávky přijímáme již nyní ON-LINE (viz níže v Tabulce obsazenosti).

  Objednávka


  • ZMĚNA CEN VYHRAZENA


  • TATO  ,,TABULKA OBSAZENOSTI" - REZERVACE MÍSTA -  NEPLATÍ PRO NAROZENINOVÉ OSLAVY (ty mají vlastní tabulku obsazenosti na : oslavy/objednávka) A  RODINY (zvláště NE ve víkendy svátky a prázdniny), ALE PLATÍ POUZE PRO ŠKOLNÍ A ZÁJMOVÉ SKUPINY ! 


  POKUD MÁTE ZÁJEM O VYTVOŘENÍ OBJEDNÁVKY, vyberte pomocí drobných šipek nad tabulkou obsazenosti (Předchozí, Další) požadovaný volný termín v tabulce (zelené políčko), zaklikněte, rozbalí se Vám objednávka, vyplňte tento formulář a odešlete (Vaše políčko se změní na červené - obsazené). 

  Vaši rezervaci Vám  ještě písemně potvrdíme spolu s bližšími informacemi o pobytu dětí u nás na atrakcích. 


  Předchozí
  Další
  Čtvrtek
  20.06.
  Pátek
  21.06.
  Sobota
  22.06.
  Neděle
  23.06.
  Pondělí
  24.06.
  Úterý
  25.06.
  Středa
  26.06.
  Dnes v Bongu : 11:30-13:30 ... 48 dětíZŠ 9-11:00skupinka na 2 hod.skupinka na 2 hod.ZŠ 9-11:00Dnes v Bongu: 9-11 ... 51 dětíMŠ 9-11:00
  ZŠ 9-11:00ZŠ 9-11:00skupinka na 2 hod.skupinka na 2 hod.ZŠ 9-11:00ZŠ 9-11:00MŠ 9-11:00
  ZŠ 9-11:00ZŠ 9-11:00skupinka na 3 hod.skupinka na 3 hod.ZŠ 9-11:00ZŠ 9-11:00SKUPINKA 14-16:00
  ZŠ 9-11:00ZŠ 11:30-13:30skupinka na 3 hod.skupinka na 3 hod.ZŠ 11:30-13:30ZŠ 9-11:00SKUPINKA 14-16:00
  ZŠ 11:30-13:30ZŠ 11:30-13:30skupinka na déle než 3 hod. (celodenní vstup)skupinka na déle než 3 hod. (celodenní vstup)ZŠ 11:30-13:30ZŠ 9-11:00ODPOLEDNÍ SKUPINKA na 2 hod.
  ZŠ 11:30-13:30skupinka na déle než 3 hod. (celodenní vstup)skupinka na déle než 3 hod. (celodenní vstup)SKUPINKA 14-16:00ZŠ 11:30-13:30
  SKUPINKA 14-16:00SKUPINKA 14-16:00ZŠ 11:30-13:30
  SKUPINKA 14-16:00ODPOLEDNÍ SKUPINKA na 2 hod.SKUPINKA 14-16:00
  ODPOLEDNÍ SKUPINKA na 2 hod.SKUPINKA 14-16:00
  Nocování pro školy čt 17:30 - pá 9:30ODPOLEDNÍ SKUPINKA na 2 hod.

  Kontakt

  Zobrazit mapu
  +420 777 639 172
  +420 605 855 013*
  (*školy, školky, družiny)
  [javascript protected email address]
  [javascript protected email address]
  [javascript protected email address]
  Avion Shopping Park
  Skandinavská 2
  Brno