V pátek 3.5. otevřeno pouze do 16:00! Více →

Atrakce

Parkour track

Úplná klasika… Prolétni všechny překážky rychlostí blesku. Až budeš roztrénovaný, vyzkoušej si to se spuštěnou časomírou a pokoř svůj osobní rekord.

Bezpečnostní pokyny

Wipeout Trampoline

Chcete do klasického skákání na trampolínách přidat i trošku adrenalinu? V tom případě musíte vyzkoušet i tuto atrakci. Nad jednotlivými trampolínami pomalu projíždí pěnová palice, kterou musíte přeskočit, jinak vypadnete. Jak dlouho dokážete skákat Vy?

Bezpečnostní pokyny

Waterfall Trampoline & Pěnová Jáma

Trampolína, která má pod sebou pěnovou jámu z molitanů, do kterých můžete zkoušet nespočetné množství triků. Díky měkké výplni si tak můžete odzkoušet své schopnosti, ale zároveň se i nové naučit, protože molitan Vám poslouží jako bezpečný dopad.

Bezpečnostní pokyny

Battle Beam

Zde si můžete otestovat nejen svou sílu, ale i balanc, jelikož se jedná o úzký pás, který je natažen nad bazénem plného molitanu. Ať už chcete vyhrát souboj nad protivníkem pomocí pěnových palic, a nebo si vyzkoušet projít pás bez pádu, tak tato atrakce je pro Vás ideálním místem.

Bezpečnostní pokyny

Jump Basketball

Chcete si zahrát basketbal v trošku ozvláštněné verzi? Vyzkoušejte si zahrát tuto míčovou hru na odpružené palubovce. Díky jinému podkladu budete moci vyskočit o dost více a zároveň zažijete i více zábavy.

Bezpečnostní pokyny

Ninja Factor

Koukali jste jako malí na Ninja Factor a obdivovali výkony zkušených soutěžících? My máme pro Vás připravenou jednodušší verzi, kde si však také můžete připadat jako pravý Ninja. Dokážete zdolat všechny překážky, které Vám budou stát v cestě?

Bezpečnostní pokyny

Big Air Bag

Skok z výšky a dopad do měkkého? Jasně, není problém! Vyber si ze dvou výškových úrovní, 3…2…1…, skoč! Navíc ti věž poskytne super výhled na celý park.

Bezpečnostní pokyny

Swing Fall

Chcete si vyzkoušet akrobatické triky jako z cirkusu? Visutá hrazda, která je upevněná dvěmi lany Vám poskytne prostor k tomu se pořádně zhoupnout. Vše můžete doplnit saltem při pádu do pěnové jámy.

Tumbling Lane

Obdivovali jste vždy nejlepší gymnasty, jak s lehkostí dokáží dělat salta, přemety a další triky? Na této atrakci si pomocí trampolínového pásu můžete vyzkoušet, jaké to je být gymnastou. Pás nabízí dostatek prostoru na zábavu.

Dodge Ball

Klasickou hru na vybíjenou si pamatuje každý z nás. My Vám nabízíme obměnu této dětské hry, a to na trampolínách. Díky trampolínám můžete zkoušet nejrůznější úhyby a akrobatické triky.

Trampolínové hřiště

Na velkém trampolínovém hřišti můžete rozvíjet své akrobatické schopnosti dle vlastní libosti. Otevřené trampolínové dráhy s profesionální odrazovou plochou Vám pomůžou k perfektním výkonům.

Valo Jump

Máš rád skákačky a arkádové hry? Tak Valo je přesně pro tebe. Kamera před trampolínou nascanuje tvojí postavu a vloží tě přímo do hry. Celou hru pak ovládáš nejen skákáním, ale každým svým pohybem.

Bezpečnostní pokyny

High Performance Area

Na těchto trampoškách vyskočíš jak vysoko jen budeš chtít. Třeba i na přilehlou stěnu, ze které můžeš skočit zpět a odrazit se ještě víc. Buď opatrný, skáčou opravdu hodně. Můžeš si taky vyzkoušet hru WallRider a sbírat body na čas.

Bezpečnostní pokyny

Multifunkční hřiště

Vylepšené hřiště na fotbal a basket. Hřiště je vybaveno speciálním povrchem, který tvoji hru napruží mnohem více, než kdekoliv jinde. Na modrém Airtracku můžeš navíc trénovat i salta na místě, hvězdice a jiné prvky, které pak využiješ v celém parku!

Interaktivní stěna

Ať už jako rozcvička, nebo souboj s kámošem. Interaktivní stěna ti nabízí několik módů hry. Posbírej co nejvíce bodů!

Bezpečnostní pokyny

Kontakt

Zobrazit mapu

Recepce:
+420 778 545 762 

Skupiny, školy, školky:
+420 604 426 262

Narozeniny, firemní akce:
+420 731 907 931

[javascript protected email address]
[javascript protected email address]
OC Futurum
Brněnská 1825/23A
Hradec Králové