Z důvodu stěhování je park UZAVŘEN! Více →

KAPACITA TÁBORA NAPLNĚNA, nové přihlášky již bohužel nepřijímáme.


Vzhůru za dobrodružstvím s Bongo opičákem

Je ti 6-12 let?

Pak se s námi můžeš vydat na výpravu, při které na vás čeká dobrodružství, výlety do přírody, různé hry a soutěže, řádění na atrakcích, velkým zážitkem bude přenocování v hale Bongo (ve čtvrtek). Na konci čeká každého úspěšného cestovatele i pěkná odměna.

1 skvělý celodenní výlet, který pro velkou oblibu nebude ani letos chybět: ČTVRTEK -  jízda vlakem a celý den vodního dovádění ve Wellness Kuřim + Nocování v Bongu.

Cena: 3.210,- Kč (stornopoplatek 1.000,- Kč)
(obědy, malá svačinka, pitný režim, vstup na atrakce v hale Bongo, připravený program, instruktoři, zdravotník + BONGO překvapení). Při Noci v Bongu navíc večeře a snídaně. Hladovějším dětem prosím přibalte každý den svačinku jako do školy na překlenutí doby mezi jídlem

Termín: 1. - 5.8. od 8:00 do 16:00 hod.

Kde: hala BONGO, Pražákova 51, Brno – Heršpice

Program: program začíná v 8:30, scházet se můžeme v hale Bongo již od 8:00 hod. V průběhu tábora budou pro děti připraveny zábavné hry, soutěže, výlety do přírody a za kulturou, opičárny v herně, přenocování (ve čtvrtek). Děti je možné vyzvednout od 15.30 hod. do 16.00 hod. Po vyplnění formuláře „Prohlášení zákonného zástupce“ (tiskopis lze během tábora vyzvednout na recepci) může dítě zůstat po skončení táborového dne v herně od 16.-19.hod za příplatek 119,- Kč na den

S sebou: přezůvky, sportovní oblečení do haly i na ven, obuv do přírody, láhev na pití, pláštěnku, opalovací krém a repelent (to vše v jednom batohu), tramvajenku nebo 10 jízdenek na 15, 60, nebo 90 minut (pro účastníky bude upřesněno), KINEDRYL – pro děti, kterým bývá při jízdě špatně a kopii průkazky pojištěnce. Na noc v Bongu (čtvrtek) přibalit do jednoho samostatného zavazadla spacák, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby.

Vyplněnou přihlášku  zašlete e-mailem na skoly@bongobrno.cz a zálohu 1.149,- Kč uhraďte na recepci v hotovosti nebo kartou, nebo uhraďte převodem na účet 7798143001/5500, var.symbol-datum narození dítěte, specif. symbol 20. Doplatek ve výši 2.061,- Kč uhraďte do 24.7. 2022. Dítě je zaevidováno jako účastník tábora po úhradě zálohy a odevzdání řádně vyplněné přihlášky. V případě neuhrazení doplatku do stanoveného termínu bude přihláška automaticky zrušena a místo bude uvolněno jinému dítěti.

Kapacita tábora je omezena na 40 dětí, proto neváhejte a přihlaste své děti co nejdříve!!!

Program se může s ohledem na počasí měnit, aktuální informace obdržíte osobně každý den ráno na recepci. Notebooky, přehrávače a jiná elektronika jsou zakázány, narušují program tábora i morálku dětí. Mobilní telefony nedoporučujeme. Nedávejte prosím dětem cenné věci – šperky, drahé hodinky ani vysoké kapesné.

Rychlá rezervace místa na:  https://www.toboga.cz/brno/skupiny/objednavka

Stačí si v tabulce obsazenosti najít termín 1.8., políčko TÁBOR, rozkliknout, otevře se Vám objednávka, vyplníte a odešlete. 

Vyplněnou přihlášku (ke stažení viz níže) zašlete na:  skoly@bongobrno.cz


Budeme se těšit !!!

Kontakt

Zobrazit mapu
T:
+420 777 639 172
+420 605 855 013*
(*školy, školky, družiny)


A:
Pražákova 51
Brno
619 00