TOBOGA Galaxie Zlín

Dobrodružná cesta vesmírem

MÁME OTEVŘENO!

Už jsme se dočkali a vy také! Moc se na Vás těšíme. Přijďte!!! Pro vstup do zábavního parku je třeba dodržovat všechna hygienická nařízení - momentálně platná -  /potvrzení o očkování  nebo prodělané nemoci, o negativním testu/.  Vstupenky si zakoupíte na recepci nebo  pro Vaši pohodlnost můžete zakoupit  vstupenky na konkrétní den přes náš eshop. 

Nezapomeňte mrknout na naši nabídku pobytových balíčků a užít si tak naplno Galaxii i krásné okolí. Pro rodiny s dětmi doporučujeme balíček Galaxie Family se vstupem do zábavního parku. 

Ceník

Zobrazit vstupné

Otevírací doba

LETNÍ PRÁZDNINY 30.6.- 31.8. každý den
10:00 - 19:00
Víkendy,Svátky, prázdniny
10:00 -19:00

O parku Galaxie

TOBOGA Galaxie je zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí s vesmírnými motivy, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Na své si zde přijdou i dospělí. Kromě koutku s občerstvením je zde WiFi připojení zdarma a nebo třeba čtenářský koutek. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

Dětské centrum Galaxie Zlín patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají mimo Zlín své pobočky i v Praze, Brně a Hradci Králové.

Hotel

Hotel a restaurace

Součástí areálu Galaxie je také hotel, který nabízí komfortní ubytování na vysoké úrovni přímo v zábavním parku, wellness služby s vesmírným whirlpoolem a restauraci s poctivou kuchyní.

Jak to u nás vypadá

Fotogalerie

Virtuální prohlídka

Hala

Oslavy narozenin

Hotel

Restaurace

Video z Galaxie

Oslavy narozenin

Oslavte narozeniny skvělými zážitky v Galaxii

Je to tak jednoduché - my organizujeme, vy oslavujete! Stačí si vybrat narozeninový balíček, kterým pohostíme malé hosty. Nabízíme také narozeninový dort a doprovodný program. Dort může přinést dětmi oblíbený maskot Opičák Bongo, a nejen to, umí s dětmi také projít park a ukázat jim jak se správně řádí.

Kontakt

Zobrazit mapu
T:

objednávky narozenin na narozeniny@galaxiezlin.cz
nebo tel: +420 777 050 776

recepce 

+420 571 118 980

rezervace, hotel, wellness
+420 571 118 983

mobil
+420 777 804 488

stížnosti, pochvaly a další
+420 777 204 321A:
Sportovní areál Vršava
Kostelec 679
763 14 Zlín