Letní prázdniny: každý den 10-19 hod Více →

Rádi bychom Vám nabídli možnost firemního večírku u nás v TOBOGA GALAXIE ZLÍN.


Proletí Vám občas hlavou myšlenka, že byste se chtěli ještě jednou alespoň na chvíli vrátit do dětských let, hodit všechny pracovní povinnosti a dospělácké starosti za hlavu a jen tak se bavit? Myslíte, že to patří také mezi tajná přání Vašich zaměstnanců a kolegů?


Vánoce jsou plné kouzel a splněných přání, proto s námi pojďte překvapit Vaše zaměstnance a uspořádejte pro ně jedinečný firemní večírek, na který jen tak nezapomenou!


Zavítejte k nám do zábavního parku TOBOGA Galaxie Zlín a užijte si večer plný jedinečné zábavy. Kromě atrakcí, které jsou určeny pro všechny věkové kategorie (Atrakce - TOBOGA Galaxie Zlín) a 5D kina na Vás bude čekat bohatý catering dle Vašeho výběru.

Zorganizujeme pro Vás atraktivní program, jehož součástí mohou být například sportovní turnaje či živá hudba. Častým požadavkem našich zákazníků je spojená akce pro dospělé a děti. Pro tuto příležitost jsme schopni uzavřít celý areál pouze pro Vás, kdy v restaurační části probíhá občerstvení a v zábavním parku soutěže. Pro děti je možné zavolat také kouzelníka či zařídit balónkovou show s diskotékou. Během celé akce Vám můžeme pro děti zařídit hlídání.

Je zde také možnost využít wellness služby v podobě privátní sauny, whirlpool a možností relaxačních masáží. Ubytovat se můžete v našem hotelu.

Kapacita haly činí až 400 míst z toho 250 míst k sezení. Dále park disponuje samostatnou restaurací s kapacitou 50 osob. 


Pro nezávaznou nabídku na míru nás prosím kontaktujte na: info@galaxiezlin.cz

Termíny se rychle plní, proto neváhejte a zarezervujte si ten svůj! Na Vaše netradiční požadavky se těšíme a bereme je jako výzvu!


Kontakt

Zobrazit mapu

objednávky narozenin
+420 777 050 776

recepce 
+420 571 118 980

rezervace, hotel, wellness
+420 571 118 983

mobil
+420 777 804 488

stížnosti, pochvaly a další
+420 777 204 321

[javascript protected email address]
[javascript protected email address]
[javascript protected email address]
Fryštácká 679
Zlín