Z důvodu stěhování je park UZAVŘEN! Více →

Školy, školky a kolektivy

Nabídka na školní výlet v sportovně-zábavním parku Bongo Brno


REZERVACE A  VOLNÉ TERMÍNY VIZ NÍŽE V TABULCE OBSAZENOSTI.


Vážená paní ředitelko, pane řediteli, vážení pedagogové,

dovolujeme si Vás pozvat do rodinného sportovně-zábavního parku Bongo.

Vašim žákům nabízíme možnost netradičního školního výletu v zábavním centru, který se v České republice nejdéle těší vašemu zájmu. Na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky. Každá z nich představuje jiný světadíl či zemi. Můžete tak za jediný den uskutečnit dobrodružnou cesta kolem celého světa. Nabízíme také doplňkové vzdělávací programy.

Pokud je to pro Vás do parku Bongo příliš daleko, můžete navštívit některé z našich dalších center:

Těšíme se na Vás!

Školy


V současné době se každý termín rezervuje pouze pro minimálně 25 dětí z 1 školy na hale .

Uvedené ceny jsou za jedno dítě a 2 hodiny her na atrakcích v čase 9-11:00 hod., nebo 11.30-13:30 hod. Je možné si také přiobjednat 1-2 hodiny navíc.

Pedagogický dozor má u nás vstup zdarma a kávu nebo čaj jako bonusNa atrakcích se spolu s dětmi mohou vydovádět i jejich učitelé!

Během školních prázdnin a státních svátků je v hale otevřen celodenní provoz pro veřejnost, tedy hala není vyhrazena jen pro objednané školní skupinky jako v běžné školní dny.

Po 2 hodinovém dovádění dětí na atrakcích budete mít ještě 30 min. na oblíbené dětské nakupování v občerstvení nebo upomínkových předmětů a pozvolný odchod z haly.


V ZÁŘÍ  každé dítě jen za 110,-Kč - JEN ČTVRTEČNÍ TERMÍNY .  V případě naplnění kapacity čtvrtečního termínu, nebo státního svátku či prázdnin vypisujeme také náhradní termín v ÚTERÝ (viz níže v tabulce obsazenosti).                                                         

Tato ČTVRTEČNÍ akce platí také na jaře - V DUBNU, ale stávající cena zatím není garantována (může se během školního roku ještě změnit).                 

 V úterý a pátek se mohou hlásit školní skupinky v tyto akční měsíce také, ale jen s více než 100 dětmi/pak také za akční cenu 110,-Kč/dítě/2 hod.                                                                                                                                                     Pokud však máte skupinku menší než 100 dětí a hodí se Vám pouze úterní, nebo páteční termín i během akčních měsíců (září, duben), pak určitě můžete.                                                                                                                               Cena pro Vaše děti se bude odvíjet od počtu dětí ve Vaší skupince (tedy pro Vás bude platit náš běžný Ceník pro školy na 2 hodiny : pro 25-50 dětí / 180,-Kč/dítě, nebo pro 51-100 dětí/ 170,-Kč/dítě).


Během ostatních měsíců ( říjen, listopad, prosinec, leden, únor, březen, květen, červen) je cena pro děti stanovena dle platného Bongo ceníku, dle počtu Vašich přítomných dětí na atrakcích (180,-Kč až 130,- Kč/dítě/2 hodiny/základní školy, viz tabulka níže), úterý, čtvrtek, pátek.


Středa je rezervována pouze pro dopolední mateřské školy.

5D KINO V PROVOZU ... v objednávce do poznámek připište v případě , že budete mít zájem o tuto atrakci. Pro dopolední školy je 5D KINO v provozu pouze po předešlé objednávce akce: 79,- Kč /osoba nad 4 roky
ZÁŘÍ a DUBEN - AKCE pro všechny školy - platí KAŽDÝ ČTVRTEK DOPOLEDNE, nebo pro skupinky nad 100 dětí platí také akce v úterý nebo pátek 110,- Kč
tato čtvrteční akce probíhá v čase 9-11:00 hod., nebo 11:30-13:30 hod.
ÚTERÝ, ČTVRTEK a PÁTEK ve všechny ostatní dny a časy MIMO AKCE
251-300 dětí 130,- Kč
201-250 dětí 140,- Kč
151-200 dětí 150,- Kč
101-150 dětí 160,- Kč
51-100 dětí 170,- Kč
25-50 dětí 180,- Kč
každá další hodina navíc polovina z Vaší 2 hod. ceny
STŘEDEČNÍ AKCE pro MATEŘSKÉ ŠKOLY během školního roku - každá středa v čase 9-11:00 hod. (mimo prázdniny a svátky) 100,- Kč dítě
ODPOLEDNÍ DRUŽINKY, zájmové a sportovní oddíly během školního roku - ÚTERÝ - ČTVRTEK - na 2 odpolední hod. her na atrakcích (mimo prázdniny a svátky), v PÁTEK odpolední skupinky NEPŘIJÍMÁME 110,- Kč dítě
1 žetonek na autíčko (1 jízda) 20,- Kč
1 žetonek na fotbálek (stolní hra) 20,- Kč
1 hra : vzdušný hokej (stolní hra) 10,- Kč, 20,- Kč

Mateřské školy

                            

Během školního roku (mimo prázdniny a svátky, kdy je naše hala již od rána otevřena pro širokou veřejnost) každou středu dopoledne od 9-11:00 hod. vstup jen za AKČNÍ cenu 100,- Kč na dítě, pedagogický doprovod jako obvykle zdarma a káva nebo čaj od nás jako bonus. Upozorňujeme, že v hale současně probíhá středeční akce pro maminky s pouze předškolními dětmi (9:30-11:00 hod.).

Středeční akce pro školky i maminky s předškoláčky probíhá jen mimo prázdniny a svátky, kdy je v hale otevřen celodenní provoz pro veřejnost (10-19:00 hod.).


Školní družiny


Školní měsíce : 2 odpolední hodiny řádění na atrakcích, nejčastěji v čase 14-16:00 hod.,  jen za 110,- Kč na dítě, pedagogický doprovod jako obvykle zdarma. Tato akce probíhá pouze během školního roku v úterý , středu a čtvrtek, a také jen mimo prázdniny a svátky.

Z kapacitních důvodů REZERVACE NA PÁTEČNÍ ODPOLEDNE NEPŘIJÍMÁME. Velice děkujeme za pochopení.


Dětské skupinky - víkendy, svátky, prázdniny

Při každé včasné písemné objednávce sleva 10% z celkové částky vstupů., platba na 1 pokladní lístek.

 • Vstup do 3,5 hod. -219,-Kč/dítě, pedagogický doprovod zdarma (na každých 10-15 dětí/1pg zdarma), 129,-/každý další dospělý
 • Vstup na déle než 3,5 hod. (vstup celodenní) - 259,-Kč/dítě, 149,-Kč/dospělý


Obědové balíčky

 • Obědový balíček za zvýhodněnou cenu pro skupinky dětí a jejich pedagogický doprovod
  • limo + 1x plněná palačinka se šlehačkou za 45,-Kč 
  • limo + 2x plněná palačinka se šlehačkou za 79,-Kč
  • limo + kuřecí stripsy s hranolky a kečupem za 89,-Kč
 • Na každých 15 objednaných balíčků pro děti je 1 stejný balíček pro pedagoga zdarma 


Dětské nocování pro školní skupinky

 • Minimální počet 25 dětí, maximální počet cca 50 dětí
 • odpolední nástup do Bonga v 17:45 hod., ranní odchod do 10:00 hod.
 • cena: 679,-Kč/dítě, pedagogický dozor zdarma (pro pedagoga je možné si na místě zakoupit večeři - balíček jako děti za 89,- Kč a snídani za 25,-Kč)
 • v ceně je pro děti zahrnuta:  večeře (limo, kuřecí smažené stripsy, hranolky, kečup), volný pohyb na atrakcích - od 19: 00 hod. je Bongo jen Vaše, večerní soutěžní program na atrakcích + diplomy, noční světelná diskotéka, stezka odvahy temným Bongem, spaní mezi atrakcemi, ranní rozcvička na atrakcích, snídaně, Pamětní listy a upomínkové předměty pro všechny děti
 • noční akce probíhá ve vybraných termínech ze čtvrtku na pátek . Již nyní si můžete vybrat termín , který Vám bude nejlépe  vyhovovat - na zpestření začátku školního roku, na skvělý odpočinek během roku, nebo jako odměnu pro děti ke konci  školního roku. Objednávku zašlete na e-mail: skoly@bongobrno.cz , nebo si vybraný termín rezervujte přímo v naší tabulce obsazenosti (viz níže).
 • Volné termíny:  září, říjen, listopad a na jaře duben, květen, červen                        
 • termín nocování je nutné si vždy předem zarezervovat  - viz níže Tabulka obsazenosti - JE TO SNADNÉ :  v tabulce si vyberete Váš termín, zakliknete, rozbalí se Vám objednávka, vyplníte ji a odešlete, my Vám ji ještě zpětně potvrdíme
 • bližší informace  na e-mailu: skoly@bongobrno.cz, nebo na tel. : 605 855 013

  Kontakt

  Pokud se rozhodnete pro školní výlet do parku Bongo, výlet si můžete objednat přímo na:

  • email: skoly@bongobrno.cz
  • telefon: 605 855 013


  Termíny pro školní rok 2022/2023

  • Platí pro předem objednané kolektivy
  • Bude to již rok (listopad 2021), co jsme pro Vás nainstalovali zbrusu novou KRÁÁÁSNOU SOPKU. Můžete se těšit !!!
  • Pro ŠKOLY dopoledne: vyhrazeny úterky, čtvrtky, pátky
  • Pro ŠKOLKY dopoledne: vyhrazena středa
  • Pro  ODPOLEDNÍ SKUPINKY: vyhrazeny úterky, středy, čtvrtky
  Z kapacitních důvodů na PÁTKY ODPOLEDNE školní rezervace nepřijímáme.

  • Pro SKUPINKY NA 3,5 HOD. nebo déle: vyhrazeny víkendy, svátky a prázdniny
  • Pro  ŠKOLNÍ NOCOVÁNÍ  (čtvrtek/pátek) jen ve vybraných termínech:  na jaře (duben, květen, červen) a na podzim (září, říjen, listopad) 

  Objednávka

  TATO  ,,TABULKA OBSAZENOSTI" - REZERVACE MÍSTA -  NEPLATÍ PRO NAROZENINOVÉ OSLAVY (ty mají vlastní tabulku obsazenosti na : oslavy/objednávka) A  RODINY (zvláště NE ve víkendy svátky a prázdniny), ALE PLATÍ POUZE PRO ŠKOLNÍ A ZÁJMOVÉ SKUPINY ! 

  Pokud máte zájem o vytvoření objednávky, vyberte pomocí drobných šipek nad tabulkou obsazenosti požadovaný volný termín v tabulce (zelené políčko), zaklikněte, rozbalí se Vám objednávka, vyplňte tento formulář a odešlete (Vaše políčko se změní na červené - obsazené). 

  Vaši rezervaci Vám  ještě písemně potvrdíme spolu s bližšími informacemi o pobytu dětí u nás na atrakcích. 


  Předchozí
  Další
  Neděle
  03.12.
  Pondělí
  04.12.
  Úterý
  05.12.
  Středa
  06.12.
  Čtvrtek
  07.12.
  Pátek
  08.12.
  Sobota
  09.12.
  Další termíny zatím nejsou vypsané

  Kontakt

  Zobrazit mapu
  +420 777 639 172
  +420 605 855 013*
  (*školy, školky, družiny)
  [javascript protected email address]
  [javascript protected email address]
  Avion Shopping Park
  Skandinavská 2
  Brno