Ceník a otevírací doba

po - ne
1 hodina

po - ne
celodenní

zvýhodněný
dopolední vstup *

prázdninový
dopolední vstup **

děti od 1 roku 149,- 299,- 149,- 249,-
dospělí 49,- 99,- 49,- 79,-
skupina 2+2*** 749,-
senior, ZTP 49,- 79,- 49,- 79,-

* Zvýhodněný dopolední vstup na 4 hodiny

 • každý čtvrtek a pátek 10-14 hodin (neplatí o prázdninách a svátcích)
 • možno zakoupit do max 10:55, platí 4 hodiny od zakoupení

** Prázdninový dopolední vstup na 4 hodiny

 • 1.7.2018 - 31.8.2018, pondělí až neděle 10-14 hodin

Přijďte na oběd do Tobogy

 • přijďte si dát dobroty naší kuchyně bez nutnosti platit vstupné
 • každý čtvrtek a pátek 10-15 hodin, 90 minutový limit
 • po dobu pobytu v restauraci nelze navštívit park a atrakce

Ve všední dny k celodennímu vstupnému ZDARMA

 • žeton na autíčka pro děti a káva pro dospělé (neplatí v pátek, o prázdninách a svátcích, nevztahuje se na dopolední zvýhodněné vstupné a již tak zvýhodněnou narozeninovou nabídku)

Vstup do parku pouze v ponožkách

 • z hygienických a bezpečnostních důvodů je povolen vstup na koberec a na všechny atrakce pouze v ponožkách (pravidlo platí i pro dospělé). Děkujeme za ohleduplnost
 • mimo ponožky doporučujeme dlouhé kalhoty/tepláky, které budou dobře klouzat na skluzavkách
 • *** 2 dospělí a 2 děti (každé další dítě 200 Kč)
 • dítě bez doprovodu od 7 let – příplatek 50 Kč (kontaktní osoba, pitný režim)

 • Autíčka, Airhockey 20 Kč
 • Vratná záloha na hokejky/puk/míček 50 Kč

 • Změna cen a otevírací doby vyhrazenaCeník pro skupiny, kolektivy, školy a školky

Otevírací doba

Pondělí - Středa
14:00 - 19:00
Čtvrtek - Neděle, Svátky a Prázdniny
10:00 - 19:00
Otevírací doba během vánočních prázdnin: OTEVŘENO: 22.,23., 26.,27., 28. ,29., 30. 12.2018 a 2.1. 2019
10:00 - 19:00
Otevírací doba během vánočních prázdnin: ZAVŘENO: 24., 25., 31.12. 2018 a 1.1. 2019

Časté dotazy

Jaké vstupné v parku zvolit a jak to u vás chodí?

Pokud máte více času, doporučujeme celodenní vstupné. Pro skupinku dvou dospělých a dvou dětí, je výhodnější spojená vstupenka 2+2. V případě, že času máte méně, můžete zvolit hodinové vstupné. Zvolené vstupné zaplatíte hned při příchodu. Také dostanete čipové hodinky, na které nakupujete občerstvení a další doplňkové služby a na závěr návštěvy pak zaznamenanou útratu zaplatíte.

Jak funguje hodinové vstupné?

Při příchodu do haly nám nahlásíte počet osob a čas, který u nás můžete strávit. Máte možnost zvolit hodinové vstupné, které je nižší. V případě, že přetáhnete čas, skočí Vám automaticky na čipový kredit doúčtovaná částka do celodenního vstupného. Takže se nemusíte stresovat a pokud vidíte, že děti se zkrátka nemají k odchodu a chtěly by ještě řádit, zůstanete už jak dlouho chcete a při odchodu si zbývající částku doplatíte.

Proč vlastně musí platit dospěláci?

Naše parky jsou stavěny tak, aby mohly řádit nejen děti, ale i rodiče. Cílem našeho konceptu je právě společně strávený čas hrou a pohybem. Všechny atrakce jsou i pro dospělé, podléhají přísným bezpečnostním normám. Právě proto si je můžete užít spolu s dětmi a vrátit se tak do svých dětských let.

Nabízíte i nějaké suvenýry?

​V nabídce máme krásná trička s naším logem a maskotem, najdete je v pěkných barvách našeho parku - fialová, zelená, modrá... Hodně se povedly hrníčky a placky s magnetkami. Pro nejmenší děti zde nechybí výběr plyšáčků.

Dá se zakoupit i dárkový poukaz do Tobogy?

Poukazy se prodávají na recepci - nabízíme pro děti, dospělé a také zvýhodněnou 2+2 vstupenku. V případě, že byste chtěli obdarovat něčím speciálním, můžete zvolit dárkové poukazy na některou z akcí - Noc pro děti v Toboga nebo Toboga pro dospělé.

Jak probíhá narozeninová oslava v Toboga Fantasy?

Jednou větou - my organizujeme, vy slavíte! Nechejte si s oslavou pomoci, přenechte starosti nám. Na Vás je jen vybrat si z našich čtyřech Párty boxů a několika narozeninových balíčků. Můžeme pro Vás nachystat i krásný dort, program pro děti, včetně malování na obličej nebo soutěžení. Jako speciální nabídku nabízíme možnost, že děti si svůj dort vyrobí a nazdobí samy, objednají si čokoládové fondue nebo společně s naším maskotem oběhnou všechny atrakce.

Nabízíte v restauraci i zdravá jídla nebo jen fastfood?

Najdete u nás oboje. Někteří rodiče dětem slíbí za odměnu občas i něco z nabídky fastfoodu. Jiní jdou vyloženě po zdravých věcech a neustoupí. I těm nabízíme alternativu ve formě zdravějšího menu nebo víkendové nabídky. Ke všem nabízeným pokrmům můžete zvolit zeleninový salát, grilovanou zeleninu a potom jeden z našich dezertů.

Kdy je nejlepší přijít k Vám do parku?

Zvolte si čas a den, který vyhovuje Vám. Ve čtvrtek a v pátek dopoledne můžeme doporučit návštěvu rodičů s malými dětmi. V čase 9-12 hodin probíhá dopolední Toboga kavárna, cena je zvýhodněná a tento čas je vyhrazen opravdu malým dětem do 5 let. V tento čas zde můžete také potkat děti z mateřských škol. Pokud zvažujete návštěvu a chtěli byste aktuální informaci o návštěvnosti, můžete si zavolat na recepci.

Kde ještě můžeme najít Váš park?

Koncept Toboga v sobě sdružuje hned čtyři báječné projekty - Tongo Hradec Králové, Bongo Brno a Galaxii Zlín. Proto poslední vzniklý park v Praze nese název všech před ním zbudovaných. Toboga Fantasy je v přeneseném významu fantasy planeta, kde jsou veselí a dobří lidé, kteří se baví. Průvodcem našimi parky je opičák maskot Bongo, který se v Tongu plaví moři a oceány, v Bongu procestuje světadíly a v Galaxii už se vydává do vesmíru.

Kontakt

T:
+420 778 545 760
+420 778 545 761*
(*školy, školky, kolektivy)
volejte během otevírací doby


A:
Skandinávská 5a
Praha 5 - Zličín
155 00