Letní příměstský tábor

Toboga pořádá každý rok letní příměstský tábor. V programu tábora Tobogy je nejen řádění v hale, ale také výlety do přírody (např. do Zoo), táborák, dobrodružné přenocování v atrakcích parku, kreativní dílničky (malování triček, vyrábění slizů), soutěže a hry, diskotéka, stezka odvahy. Děti si u nás užijí spoustu zábavy a poznají nové kamarády. Součástí programu je také vzdělávací a naučná část (povídáme si např. o světadílech a životě v různých zemích – vše hravou formou).

V ceně je zahrnuto

  • stravování
  • pitný režim
  • program
  • pedagogický a zdravotnický dozor
  • jedno přenocování v parku

Tábor je určen dětem od 6 do 12 let. Kapacita je omezená. K dispozici 40 míst. Přihlášky na info@toboga.cz. V případě dotazů jsme k dispozici na tel: 778 545 760. 

Recenze

Dobrý den, děkujeme za zaslání krásných fotek a hlavně za super prázdninový týden - Darinka a Silvinka hlásí, že lepší tábor doposud neměly. Pokud byste do příštího roku váhali s pořádáním, 2 zájemkyně určitě máte již nyní. Naše holky by byly nadšené, pokud by se podařilo nějaký víkend uspořádat přespání pro "táborníky" (samozřejmě ještě celou sobotu k tomu v herně :-D), uvidíte dle časové náročnosti a energie. Ještě jednou děkujeme, pěkné a pohodové nejen prázdniny.

R.P. a holky

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za fotky, a hlavně za péči. Myslím, že byla výborná! Petr, ač se v průběhu pobytu tvářil, výsledný dojem byl kladný.  Dle fotek jste toho stihli opravdu dost. Moc a moc děkujeme, s pozdravem 

Růžena V.

Dobrý den, to bylo zcela zasloužené. Kluci byli nadšení, bylo vidět, jak jste se jim skvěle věnovaly. Děkujeme, těšíme se někdy příště
Hezké letní dny

Andrea B.

Dobrý den, tábor se Matějovi líbil ;o)))

Zdravím S. 

Kontakt

Zobrazit mapu
T:

+420 778 545 760 - info, narozeniny,
školy, školky, kolektivy

+420 778 545 761 - recepce

volejte během otevírací dobyA:
Skandinávská 5a
Praha 5 - Zličín
155 00